Jsme společnost, která sídlí a vyrábí přímo v srdci Česka, v srdci Českého ráje. Společnost Catlee servis s.r.o. prodává své produkty pod značkou Catlee. Chceme našimi produkty předávat jen pozitivní emoce. K tomu nejlépe slouží řada dárkových produktů jako jsou přání s různými texty nebo luxusní balení pralinek či jiných specialit. Druhou řadou jsou všechny čokoládové produkty jaké si jen můžete představit. Vyrábíme tabulkové čokolády s asi 150 druhy ingrediencí a příchutí, nepřeberné množství pralinek s náplněmi dle vlastních receptur nebo lahodné truffle . Samozřejmostí jsou různá balení.
Když říkáme, že vyrábíme ručně, myslíme tím opravdu ručně. Každá pralinka projde našima rukama, každá čokoláda nese vzkaz poctivá ruční práce. Pracujeme pouze s nejkvalitnější belgickou čokoládou, nejlepšími ořechy či ovocem, které jsou v bio kvalitě. Naše výrobky mají i kosher certifikát.
Vše probíhá pod přísným dozorem Martina Pokorného, v současné době asi nejlepšího českého chocolatiera, který má bohaté zkušenosti i ze svých pracovních misí po Evropě.
7689734 1400105109 265548_orig 1400105157